Ogłoszenia parafialne – 28 lipca

 

Owoce nawiedzenia Matki Bożej w kopii Ikony Jasnogórskiej

 

Pragniemy, aby dziełem po nawiedzeniu Matki Bożej była całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, odprawiana w każdy czwartek, w intencji nowych powołań do służby Bożej w Kościele.

Przy wyjściu z kościoła wyłożona jest lista, na której można zapisywać swój czas adoracji.

 

 

Niedziela 28 lipca                

Wypoczywając, nie zapominajmy o udziale w Eucharystii.

Modlimy się za dzieci i młodzież oraz wszystkich Parafian i Gości przebywających na wakacjach.

Wtorek 30 lipca

19.00    Bezpłatne dla mieszkańców naszej parafii zajęcia sportowe w salce św. Jana – kształtowanie sylwetki

20.00    Zajęcia ruchowe – zdrowy kręgosłup

informacje szczegółowe www.sportowyfyrtel.pl

Czwartek 1 sierpnia

17.30    I. czwartek miesiąca – o godz. 17.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec w intencji kapłanów oraz powołanych oraz Msze św.

Piątek 2 sierpnia                   

17.30 I. piątek miesiąca – od godziny 8.00 odwiedziny u chorych; 17.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św., o godz. 18.00 Msza Święta

Sobota 3 sierpnia                 

I. sobota miesiąca – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi:

7.45 – wystawienie Najświętszego Sakramentu;

8.00 – Różaniec Święty;

8.30 – Msza Święta.

Niedziela 4 sierpnia

9.00      Zapraszam na Mszę Świętą Zbiorową za Zmarłych.

Pragnę przypomnieć, że za tydzień 11.08 przypada niedziela gospodarcza, ale już dzisiaj pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom hojnie wspierających nasze wszelkie inwestycje.

Czeka nas w najbliższym czasie konieczna wymiana głośników organowych…. co zrobić wszystko się zużywa L a te głośniki służyły nam prawie od samego początku.

 

 

  • Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze św. niedzielne przyjęły układ wakacyjny – odprawiane są o godz. 9.00, 10.30 i 19.00 – nie ma Mszy św. o godz. 12.00, jak również nie ma Mszy św. porannej w sobotę o godz. 8.30.
  • Informuję zarazem, że w lipcu i sierpniu – od poniedziałku do piątku – w naszym kościele odprawiamy dwie Msze św. – o godz. 17.00 oraz 18.00, natomiast nabożeństwa w tygodniupo Mszy św. o 17.00. W sobotę jest jedna Eucharystia – o godz. 18.00.
  • Uprzejmie informuję, że w sierpniu są jeszcze wolne intencje mszalne.
  • W okresie wakacyjnym biuro parafialne czynne wyłącznie po Mszy św. o godz. 18.00, w przypadku zgłoszenia pogrzebu – o każdej porze dnia po uzgodnieniu telefonicznym (tel. 693.853.784 – proszę używać tylko w przypadku zgłoszenia pogrzebu).
  • Podobnie jak w ubiegłym roku, proszę o przywożenie z wakacyjnych podróży zdjęć kościołów pw. św. Jana Apostoła (mogą być różnych wyznań chrześcijańskich) – zdjęcie najlepiej dostarczyć na nośniku elektronicznym.

ks. prob. Paweł Pacholak